قالیشویی توحید|۰۲۱۲۲۱۱۹۵۹۶|قالیشویی آنلاین|قالیشویی در مناطق تهران|ریشه بافی|مرمت قالی|مرمت گیلیم|۰۲۱۶۶۵۵۸۰۷۰ | قالیشویی و مبل شویی توحید متخصص شستشوی انواع فرش های دستبافت، اعلاء (تبریز، اصفهان، بیجار، اراک و بختیار) شستشوی انواغ فرش های ماشینی ایرانی ابریشمی، ترکیه، بلژیکی و ... با دستگاه تمام اتوماتیک

مقالات روز

مقالات روز

عضو رسمی اتحادیه کد 19

مقالات

فرش ابریشم قم

 یکی از مشهورترین فرش های دستباف ایرانی ، فرش ابریشم قم است. فرش ابریشم قم از جمله فرش هایی است که بازار آن محدود به داخل ایران نیست بلکه در سراسر دنیا مشتریان خاص خود را دارد. یکی از مهمترین ویژگی های فرش ابریشم استان قم این است که به اندازه ای زیبا و طبیعی بافته می شود که در نگاه اول چنین به نظر می رسد که یک تابلو نقاشی است. از حدود یک قرن پیش بود که به تدریج صنعت قالی بافی در قم پیشرفت های خود را آغاز کرد و بافت فرش دستباف ابریشم در این استان به صورت جدی و با استفاده از طرح و نقش های مختلف آغاز شد و همین امر باعث شد تا این فرش به یک فرش معتبر و ارزشمند در جهان تبدیل شود.

۱۲:۵۴
۲۴ / ۴ / ۱۳۹۸

قالیشویی در جنوب تهران

نظافت و نگهداری از فرش ها علاوه بر حفظ جلوه‌های زیبایی آن‌ها، محیطی زیبا و فرح‌بخش را برای اعضای خانواده مهیا می‌کند. همچنین پاکیزه بودن فرش‌ها محیطی سالم را برای خانواده ایجاد کرده و احتمال ابتلای آن‌ها را به انواع بیماری‌ها کاهش می‌دهد.

۱۵:۲۹
۱۵ / ۴ / ۱۳۹۸

شستشوی مبلمان

شستشوی مبلمان خدمتی است که در مورد مبل ها و کاناپه ها، صندلی های ناهارخوری با نشمین گاه یا پشتی پارچه ای، کوسن ها و بطورکلی لوازمی که موادی از پارچه های کتانی و ابریشمی و پشمی در ساختشان بکار رفته است. این خدمت به دو صورت منظم و ماهانه در شرکت ها یا خانه هایی که از یک حیوان خانگی نگهداری می کنند و هم در صورت نیازهای مقطعی مثل رفع لکه های چربی بعد از مهمانی ها ارائه می شود.

۱۰:۴۵
۱۳ / ۴ / ۱۳۹۸

از فرش گبه چطوری نگهداری کنیم؟

چند وقت پیش بود که یه فرش گبه ماشینی برای خونمون خریدم اما چون تفاوتش رو با بقیه فرشامون به وضوح حس کردم (فرشی با پرزای ضخیم و درشت بافت که سنگینه و چون گره‌هاش شل هستن خیلی فرش نرم و لطیفیه)، به ذهنم رسید که حتما روش نگهداریش با بقیه فرش ها باید یه فرقی داشته باشه این شد که تصمیم گرفتم یه تحقیقی در مورد روش نگهداری فرش با طرح گبه داشته باشم.

۱۱:۱۹
۱۲ / ۴ / ۱۳۹۸

بهترین روش های از بین بردن پرز فرش

اگر شما نیز به تازگی فرش خریده باشید ممکن است به دنبال بهترین روش های از بین بردن پرز فرش باشید.

۱۴:۳۴
۱۰ / ۴ / ۱۳۹۸

فرش ها در سال چند بار نیاز به شستشو دارند؟

سپردن فرشهای به قالیشویی یکی از دغدغه های مهم خانوار ها می باشد. دلایلی مانند: نحوه اطمینان و انتخاب یک قالیشویی خوب، کیفیت بالای شستشوی فرش، عدم وجود هرگونه مشکل در فرش پس از سپردن به قالیشویی و پاکیزگی فرش، این موارد جز فاکتور های مهم خانوار برای سپردن فرش به قالیشویی می باشد.

۱۵:۴۱
۹ / ۴ / ۱۳۹۸

اهمیت شستشوی منظم فرش

شستشوی منظم فرش ارزش هر ریال را دارد: متاسفانه بیشتر خانوارها به شستشوی فرش بعنوان کاری پرزحمت و خسته کننده نگاه می کنند، حال آنکه این عمل باید بعنوان یکی از اعمال معمول و ضروری در خانه داری محسوب شود. استخدام یک قالیشوی حرفه ای برای شستشوی سالانه فرش ها، نه تنها یک اولویت برای نگهداری فرش در شرایط مطلوب محسوب می شود و باعث زیبا ماندن فرش شما در گذر زمان می شود، بلکه لیستی طولانی از سایز مزایای ارزشمند را با خود به همراه دارد.(قالیشویی توحید)

۱۰:۵۹
۶ / ۴ / ۱۳۹۸

روش شستشو و لکه زدایی فرش اکریلیک با نخ ابریشم سفید

ما تصمیم داریم تا به شما آموزش دهیم یکی از این آموزش ها روش شستشو و لکه زدایی فرش اکریلیک با نخ ابریشم سفید که به شرح زیر است .

۱۱:۰۷
۴ / ۴ / ۱۳۹۸

لیست قالیشویی های شمال تهران

لیست قالیشویی های مجاز تهران

۱۴:۴۴
۱ / ۴ / ۱۳۹۸

لیست قالیشویی های شرق تهران

لیست قالیشویی های مجاز تهران

۰۹:۳۹
۲۹ / ۳ / ۱۳۹۸

لیست قالیشویی های غرب تهران

لیست قالیشویی های مجاز تهران

۰۹:۳۶
۲۸ / ۳ / ۱۳۹۸

روشهای از بین بردن بوی نم فرش

اگر فرش شما بوی نم می‌دهد قطعا برای شما و دیگر اعضای خانواده بسیار آزار دهنده و ناخوشایند خواهد بود ، در این صورت حتما به دنبال روش‌هایی برای از بین بردن بوی نم فرش خواهید بود. برای از بین بردن بوی نم فرش روش‌های مختلفی وجود دارد که شما می‌توانید از آنها استفاده کنید و ما در این مقاله به چند مورد از این روش‌های مهم و اما ساده اشاره خواهیم کرد.

۱۰:۰۹
۲۷ / ۳ / ۱۳۹۸

برطرف کردن گودی و شکستگی فرش

فرش ها هم همانند دیگر وسایل خانه دچار عوارض و ایرادهایی همچون گودی و شکستگی می شوند که با استفاده از روش های بسیار کاربردی می توان این ایرادات را برطرف نمود

۰۹:۱۸
۲۶ / ۳ / ۱۳۹۸

درباره انواع محصولات فرش ماشینی

انواع محصولات از جمله نوع ماشینی باید از جهات مختلف مانند ویژگی های فنی و کیفیت شناخته شوند .

۱۳:۰۱
۲۵ / ۳ / ۱۳۹۸

اصول شستشوی فرش دستباف چیست؟

شستشوی فرش دستباف:یکی از عوامل بسیار مهم در امر حفظ و نگهداری هر فرشی ، تمیز نگه داشتن آن میباشد چراکه آلودگی و کثیفی فرش نه تنها سبب کاهش جلوه و زیبایی آن میشود بلکه ممکن است باعث بروز آسیب ها و خساراتی شود که از ارزش فرش شما نیز بکاهد.

۰۹:۱۹
۲۲ / ۳ / ۱۳۹۸
تعداد رکورد : 25